Posiadaj własny styl – sprawdź, kto Ci pomoże

Egzystujemy w czasach, w których z każdej kwestii zasypywani jesteśmy rozmaitego typu programami oraz magazynami o modzie. Globalnej sławy projektanci radzą nam, w jaki sposób musimy się ubierać, jakie barwy ze sobą łączyć, aby nosić się modnie w nadciągającym sezonie. Jednakże nie każdy podąża za ogólnoświatowymi trendami, tłumacząc się tym, że pragnie posiadać swój własny styl oraz nikt nie będzie mu niczego narzucać.

Za nic ma rady najbardziej kultowych projektantów czy innych zawodowców od mody. Chce być na przekór modowym nurtom i nikt nie zmusi go (albo częściej jej) do kupna najmodniejszego w tym sezonie swetra czy spodni. Posiadanie własnego stylu jest bardzo ważne i nie powinniśmy bez reszty ufać temu, co pokazują modelki na wybiegach. Nie każdy będzie wyglądał atrakcyjnie w spodniach-rurkach, obcisłej bluzce lub jaskrawym golfie. Powinniśmy umieć wybrać perfekcyjne dla nas kroje, z mnóstwa dostępnych na rynku fasonów. Uparte podążanie za światowymi, ważnymi trendami modowymi jest oznaką snobizmu i może się dla nas kiepsko skończyć, kiedy za wszelką cenę będziemy pragnęli założyć na siebie coś, w czym tak w rzeczy samej wyglądamy aż strach, niemniej jednak cóż z tego, skoro jest to najmodniejszy w tym sezonie kolor czy krój.

Nie zapominajmy, że najważniejsze jest bycie innowacyjnym, a nie ślepe podążanie za modą. Warto jest znaleźć swój własny, niestereotypowy styl. Nie od dziś wiadomo, że to damy przywiązują pokaźniejszą uwagę do spraw powiązanych z modą. Jak w tym wypadku zachowują się faceci? Sprawa jest dosyć karkołomna. Zdecydowana większa część panów w ogóle nie intryguję się trendami modowymi. Kupują to, co akurat wpadnie im w oko i nie zastanawiają się nad tym, czy przyzwoicie wyglądają akurat w tego rodzaju spodniach czy koszuli. Spędzają wybitnie mało czasu w sklepach, nie kochają przymierzać ubrań.

Najentuzjastyczniej weszliby do pierwszego-lepszego butiku oraz kupili tam wszystkie niezbędne im rzeczy. Zupełną abstrakcją dla nich jest łączenie ze sobą kolorów. Po więcej porad uprzejmie zapraszamy na domenę internetową Stylistka – doradca wizerunkowy – to znakomity wybór dla każdego.